Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Eko kotły i ich zalety

Kotły na ekogroszek znane też jako eko kotły cieszą się rosnącą popularnością. Za ich zakupem przemawia nie tylko prosta budowa eko kotłów, które są rozwiązaniami uniwersalnymi, bezpiecznymi i przyjaznymi środowisku naturalnemu, ale i wiele innych zalet.

Kotły CO - stworzone z myślą o środowisku

Kotły na ekogroszek są dziś dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach. Spore grono zwolenników ma wersja klasyczna, systematycznie zwiększa się jednak także zapotrzebowanie na kotły zautomatyzowane, a więc takie, których obsługa jest ograniczona do minimum. Bez względu jednak na to, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy, możemy mieć pewność, że nie zaszkodzimy naszej planecie. Ekogroszek jest bez porównania mniejszym zagrożeniem dla środowiska naturalnego niż węgiel kamienny.

Piece CO - wydajność nie do przecenienia

Nie każdy uważa, że rozwiązanie przyjazne naturze musi być automatycznie najlepsze. Ważnym kryterium podczas dokonywania wyboru niezmiennie pozostaje wydajność. Jeśli nie jest ona wysoka, inne argumenty tracą rację bytu. Na szczęście, budowa eko kotłów i solidny materiał opałowy sprawiają, że mamy do czynienia z rozwiązaniami wyjątkowo wydajnymi. Nie wymagają one dużej ilości paliwa stałego, a ich stosowanie gwarantuje duże oszczędności na etapie eksploatacji.

Jeśli planujecie zakup eko kotłów zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kotły Mocek. Oferujemy piece co z żeliwnym podajnikiem oraz akcesoria, sterowniki czy palniki. Sprawdźcie szczegóły - eko piece

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl