Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Eksploatacja kotłów klasy 5


Obecnie w Polsce realizowany jest program ‘’Czyste Powietrze’’, który ma na celu poprawę powietrza w Polskich miastach. Dlatego od lipca 2018 roku na naszym rynku możemy zakupić tylko kotły piątej klasy, które emitują nie tylko mniej zanieczyszczeń, ale również są sprawniejsze oraz łatwiejsze w obsłudze.

Kocioł klasy piątej to czysta wygoda

Jak doskonale wiemy kotły starego typu wymagały codziennych „wizyt” w kotłowni i regularnego uzupełniania paliwa. Co gorsze w kotłach starego typu bardzo często zwyczajnie nie potrafiliśmy prawidłowo palić.

Zupełnie inną bajką jest kocioł piątej klasy. W zależności od rodzaju i wielkości zasobnika wymaga on uzupełnienia tylko raz na kilka dni. Odpowiednio dobrany kocioł na ekogroszek rozpalamy na samym początku sezonu, a gasimy dopiero na wiosnę. Natomiast kotły na pellet w razie potrzeby bardzo często potrafią się samoczynnie rozpalić oraz wygasić. Z kolei regulacją wody kotłowej zajmuje się sterownik, który robi to z większą dokładnością niż my zrobimy to ręcznie.

Budowa eko kotłów

Kotły piątej klasy różnią się konstrukcją od kotłów zaliczanych do klasy 3 i 4. Co najważniejsze są one ekologiczne, czyli emitują aż trzy razy mniej szkodliwych pyłów niż kotły należące do klasy trzeciej. Warto też wspomnieć, że kotły piątej klasy cechują się wysoką sprawnością - są przystosowane do spalania ekogroszku i pelletu. Charakteryzują się one także duża niezawodnością, choć są to urządzenia droższe od kotłów o niższej klasie to zdecydowanie są bardzo dobrą inwestycją.

Oferta Firmy Kotły-mocek

Firma Kotły Mocek została założona w 2004 roku. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa firma pasjonowała się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości kotłów centralnego ogrzewania, w głównej mierze przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych. Głównym celem Firmy Kotły Mocek jest zadowolenie klientów. 

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl