Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Jaki rodzaj paliwa sprawdzi się w piecu CO z żeliwnym podajnikiem?

Piece CO z żeliwnym podajnikiem cieszą się ogromną popularnością a ich oferta na rynku jest naprawdę bogata. Nic dziwnego – żeliwo jest solidnym i wytrzymałym materiałem, który można zastosować w urządzeniach wykorzystujących wysoką temperaturę. Przekonajmy się, czym charakteryzują się kotły z żeliwnym podajnikiem służące do ogrzewania domów oraz innych budynków.

Wytrzymałość i odporność kotłów 5 klasy

Piece żeliwne charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością i są bardziej odporne na korozję niż tradycyjne piece wykonane ze stali. Mają także bardzo wysokie właściwości termiczne.

Jaki rodzaj paliwa do kotła CO z żeliwnym podajnikiem?

W kotła CO z żeliwnym podajnikiem można palić różnym rodzajem paliwa – dobrze sprawdzi się zarówno węgiel jak i ekogroszek oraz pellet. Warto sprawdzić do jakiego rodzaju paliwa został zaprojektowany dany model kotła, aby używać go zgodnie z przeznaczeniem oraz uzyskać największą wydajność.

Komfort użytkowania ekologicznych kotłów 

Kocioł 5 klasy z palnikiem żeliwnym jest wyposażony w podajnik tłokowy lub ślimakowy oraz nowoczesne sterowniki, które planują dozowanie paliwa i automatycznie je rozpalają. Jedynym zadaniem użytkownika w tym przypadku jest ustawienie odpowiednich parametrów. 

Najwyższej klasy kotły CO z żeliwnym podajnikiem, sterowniki, palniki i zbiorniki oferuje firma Kotły Mocek.

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl