Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Kotły 5 klasy - ekologia i wygoda idą w parze


Pogarszająca się z roku na rok sytuacja stanu powietrza spowodowała zmiany dotyczące oferowanych do sprzedaży kotłów. Obecnie dostępne na rynku piece to urządzenia 5 klasy z podajnikiem paliwa i zasobnikiem. Sprawdźmy czym charakteryzują się ekologiczne kotły 5 generacji.

Niska emisja zanieczyszczeń

Ekologiczne kotły na paliwo stałe wyróżniają się bardzo niską emisją zanieczyszczeń oraz dużą wydajnością. W porównaniu z kotłami 4 klasy osiągają nawet od 20 do 50% większą sprawność. Kotły 5 klasy są nie tylko ekologiczne – przyjazne środowisku, ale także wydajne - generują spore oszczędności.

Wygoda w obsłudze ekologicznych kotłów CO

Kotły 5 generacji charakteryzują się także łatwością w obsłudze. Wyposażone są w zasobnik – miejsce do przechowywania opału, podajnik, który dozuje paliwo do komory spalania oraz sterownik umożliwiający kontrolowanie procesu spalania. Całkowite uzupełnienie zbiornika pozwoli na samodzielną pracę kotła przez około 7 dni, w zależności od zapotrzebowania na ciepło, temperatury na zewnątrz oraz wielkości budynku.

Kotły 5 klasy z żeliwny podajnikiem

Firma Kotły Mocek oferuje eko piece z żeliwnym podajnikiem. Oprócz tego w ofercie znaleźć można zbiorniki, palniki, sterowniki, części zamienne oraz akcesoria. Dodatkowo firma oferują 5 lat gwarancji objętych bezpłatną naprawą kotła. Warto także zaznaczyć, że piece posiadają najłatwiejszy system czyszczenia pośród kotłów 5 klasy.

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl