Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Czym jest kocioł automatyczny?

Okres grzewczy dla wielu osób wiąże się z dodatkową pracą w piwnicy bądź kotłowni – regularne dokładanie opału to główne zadanie, które nie zajmuje wiele czasu, ale w dużym stopniu wpływa na organizację dnia. Trzeba liczyć się z faktem, że późniejszy powrót do domu, będzie skutkował utratą ciepła, jeśli opał nie zostanie dołożony w odpowiednim momencie do pieca. Nieco większy problem stanowią kilkudniowe wyjazdy, bowiem po powrocie właścicieli, minie trochę czasu zanim dom zostanie ogrzany.
Firma Kotły Mocek oferuje kotły z automatycznym podajnikiem paliwa. Poznajmy ich charakterystykę oraz zalety.

Oferta na kotły automatyczne z Firmy Kotły Mocek

Nasza firma oferuje kotły 5 klasy z automatycznym podajnikiem paliwa. Kocioł został wyposażony w wysokiej jakości palnik w całości wykonany z żeliwa serii BATORY. Jedno załadowanie zasobnika paliwem wystarcza na około 7 dni pracy kotła w zależności od:

  • zapotrzebowania na ciepło
  • temperatury zewnętrznej
  • wielkości i ocieplenia budynku
  • kaloryczności opału.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest to jeden z nie wielu kotłów na rynku, który spełnia wymogi normy PN-EN-303-5:2012 oraz EKODESIGNE przy jednoczesnym zachowaniu konstrukcji górno-kanałowej, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo szybkie i proste. Użytkownicy kotłów z automatycznym podajnikiem paliwa szczególnie cenią sobie mniejsze zużycie opału oraz łatwą i mniej czasochłonną obsługę. Dodatkową zaletą kotłów firmy Mocek jest fakt, że są przyjazne środowisku – w mniejszym stopniu przyczyniają się do powstawania smogu.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy zapraszamy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl