Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Czym są kotły 5 klasy?

Obecnie każdy kto chce zakupić nowy kocioł na paliwo stałe musi pamiętać, że na ryku dostępne są wyłącznie urządzenia 5 klasy - o wiele bardziej ekologiczne, emitujące mniej zanieczyszczeń. Z perspektywy użytkownika są łatwiejsze w obsłudze oraz charakteryzują się wyższą sprawnością. Poznajmy bliższą specyfikację kotłów 5 klasy.

Właściwości kotłów 5 klasy

Wszystkie urządzenia 5 klasy muszą spełniać obowiązujące normy dotyczące emisji zanieczyszczeń, mających na celu redukcje powstawania smogu. Porównując je do kotłów 3 klasy emitują one nawet do trzech razy mniej szkodliwych pyłów oraz niepożądanych w powietrzu substancji – tlenku węgla czy gazowych zanieczyszczeń. Najbardziej polecane są kotły z automatycznym podajnikiem paliwa na pellet z biomasy, ekogroszek lub węgiel kamienny.

Kotły 5 klasy oprócz zalet ekologicznych charakteryzują się także wysoką wydajnością urządzeń grzewczych oraz łatwością w obsłudze. Wiele modeli jest wyposażonych w systemy dozowania powietrza i paliwa do paleniska sterowane elektronicznie.

Oferta kotłów 5 klasy

Firma Kotły Mocek oferuje wysokiej jakości kotły 5 klasy z automatycznym podajnikiem paliwa z żeliwnym podajnikiem. Gwarantujemy najwyższą jakość. Zapraszamy do kontaktu.

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl