Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Jaki kocioł CO wybrać?

Wybór odpowiedniego kotła CO nie wymaga wiedzy technicznej. Jeśli wiemy jaki opał będziemy stosować, pozostał wybór mocy kotła. Jest to najważniejszy parametr, ponieważ złe doszacowanie z pewnością przysporzy nam problemów. Gdy wybierzemy kocioł, ze zbyt małą mocą w efekcie nie ogrzejemy w pełni całej powierzchni domu, natomiast kocioł ze zbyt dużą mocą, spowoduje szybsze zużycie materiału oraz mniejszą energooszczędność. W tym przypadku kocioł będzie pracował z niższą temperaturą od zalecanej.

Jaką powierzchnię chcesz ogrzać?

Firma Kotły Mocek w swojej ofercie posiada kotły centralnego ogrzewania, których moc ogrzeje budynki o powierzchni od 50 do ponad 400 m2. Mając na uwadze aspekt ekologiczny oraz ekonomiczny klientów, oferujemy kotły z automatycznym podawaniem paliwa, które spełniają wymogi ekologiczne - 5 klasy.

Nasza oferta

Jeśli chcesz ogrzać budynek o powierzchni od 50 do 150 m2 oferujemy kocioł z podajnikiem Batory (Moc-Eko) 6-20 kW.

Powierzchnia od 151 do 200 m2 można ogrzać kotłem z podajnikiem Batory (Moc-Eko) 7.5 – 25 kW, natomiast do budynków od 201 – 400 m2 polecamy jest kocioł o mocy 9-30 kW lub 10,5 – 35 kw również z podajnikami Batory.

Wszystkie kotły z firmy Mocek spełniają wymogi 5 klasy wg normy PN-EN-303-5:2012 oraz są zgodne z Dyrektywa Parlamentu Europejskiego EKODESIGNE.

Zapraszamy do zakupy kotłów centralnego ogrzewania firmy Mocek. Oferujemy profesjonalne doradztwo.

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl