Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Firma

Firma Kotły Mocek powstała w roku 2004, chociaż jej początki sięgają połowy lat 90'. W 2017 w raz z dynamicznym rozwojem i nowymi wyzwaniami przedsiębiorstwo przekształciło się w Spółkę Jawną "Mocek" . Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa firma zajmowała się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości kotłów centralnego ogrzewania, głównie przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych.

Firma opiera się na silnych więzach rodzinnych - w których oprócz zysku - przede wszystkim liczy się dobre imię jej właścicieli oraz pracowników. Głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Takie podejście pozwala nam przy ograniczonych wydatkach na reklamę oraz marketing, co roku notować większą sprzedaż naszych produktów, ponad 90 procent naszej sprzedaży opiera się na tzw. "poczcie pantoflowej" - co uważamy za nasz największy sukces.

Firma posiada nowoczesny park maszynowy na który składają się maszyny CNC : Prasy krawędziowe, laser, plazmy, Wiertarki bramowe, Tokarki, Centrum frezowania CNC, malarnie proszkowe, Lakiernia, kilkanaście w pełni wyposażonych nowoczesnych stanowisk spawalniczych.

Rozbudowana siatka instalatorów/hydraulików w każdym województwie, pozwala nam dotrzeć do każdego klienta w kraju z fachowym doradztwem oraz pomocą. Dzięki siatce instalatorów w całym kraju mamy możliwość natychmiastowego reagowania na każde zgłoszenie serwisowe, bezpośrednio w domu klienta. Jest to szczególnie ważne w branży ciepłowniczej.

Obecnie firma posiada przedstawicielstwa w czterech państwach: Polska, Czechy, Niemcy, Litwa. Oprócz tego prowadzimy także sprzedaż na Słowacji, Węgrzech oraz Łotwie.

Firma mając na uwadze zarówno względy ekologiczne, jak także ekonomiczne swoich klientów, od początku działalności postawiła w głównej mierze na produkcje, ulepszanie oraz promowanie kotłów z automatycznym podawaniem paliwa. Flagowy produkt Brucer - P produkowany od roku 2006, jeden z pierwszych w Polsce w którym zastosowano palnik retortowy w całości wykonany z żeliwa - cieszy się niezmienną popularnością oraz zaufaniem kilkudziesięciu tysięcy użytkowników.

W 2013 roku zaprojektowano wprowadzono do produkcji oraz sprzedaży gamę żeliwnych palników BATORY. Produkt zbiera bardzo pozytywne recenzje użytkowników przez co stał się kolejnym kołem zamachowym naszej firmy.

W 2015 roku stworzyliśmy stanowisko badawcze kotłów CO. Wyposażone w bardzo nowoczesne oraz specjalistyczne narzędzie pomiarowe, które przy współpracy z Urzędem Dozory Technicznego w Poznaniu pozwalają nam jeszcze bardziej ulepszać nasze produkty. Dzięki temu już w roku 2016 powstał kocioł ARTEKO spełniający wymogi ekologiczne 5 klasy.

 

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji. Zapraszamy !  

 0001.jpg

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl