Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Sterowniki do kotłów

Sterowniki do kotłów centralnego ogrzewania mają za zadanie dobrać poszczególne parametry, tak by zapewnić ekonomiczne spalanie przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu cieplnego użytkownikom. Bez nich byłoby bardzo trudno zapewnić kontrolę nad ogrzewaniem domu. Firma Kotły Mocek oferuje ekologiczne piece co oraz sterowniki. Sprawdźmy jakie.

Brager 740 Oxi Bord - PID

Rozbudowany regulator do obsługi instalacji grzewczych z automatycznym kotłem na paliwo stałe. Nadaje się do sterowania zarówno kotłem z podajnikiem ślimakowym jak i tłokowym. Główne zalety to duży wyświetlacz LCD oraz łatwa obsługa. Czujnik temperatury zewnętrznej umożliwia pracę w trybie pogodowym w oparciu o dowolnie definiowane krzywe grzewcze.

Brager 760 Oxi Bord – PID

Urządzenie przeznaczony do pracy z kotłami wyposażonymi w system automatycznego podawania paliwa. Model obsługuje 2 rodzaje podajników. Sterownik nie tylko reguluje pracą kotła, ale również dba o bezpieczeństwo i komfort obsługi. Posiada takie funkcje jak:

  • ochrona przed Legionellą,
  • kontrola ilości pozostałego opału,
  • Anty Stop czy funkcji ochrony przed zamarznięciem.

Iryd RTZ PID Kolorowy

Regulator przeznaczony do kontroli pracy kotła CO z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym. Menu umożliwia stopniowe uaktywnianie poszczególnych funkcji oraz możliwości regulatora. Dodatkowo temperatura kotła może być sterowana:

  • czasowo,
  • pogodowo,
  • skorygowana przez czujnik temperatury pomieszczenia.

Sterownik Brager Oxi bord 640 PID

Kontroluje proces spalania w kotłach z podajnikiem ślimakowym i tłokowym. Intuicyjna obsługa oraz duży graficzny wyświetlacz. Sterownik posiada funkcję kontroli ilości pozostałego paliwa w zasobniku. Istnieje możliwość obsługi przez internet.

Titanic +

Przeznaczony do sterowania kotłami z ślimakowym lub tłokowym podajnikiem paliwa. Sterownik kieruje pracą podajnika, dmuchawy, pompy centralnego ogrzewania oraz pompy ciepłej wody użytkowej. Do regulatora można podłączyć termostat pokojowy lub zdalny panel sterujący umożliwiający utrzymanie określonej temperatury wewnątrz danego pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą na sterowniki firmy Kotły Mocek.

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl