Produkujemy Kotły Centralnego Ogrzewania
Zaloguj się Zarejestruj się
PL CZ
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DARMOWA DOSTAWA KOTŁÓW
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
+48 509 79 89 79
biuro@kotly-mocek.pl
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Żeliwny palnik Batory

Decydując się na zakup nowego kotła, szczególna uwagę warto poświęcić palnikowi, który jest odpowiedzialny za odpowiednią pracę kotła. W ofercie firmy Kotły Mocek produkty wyposażone są w wysokiej jakości palniki BATROY PLUS, które w całości wykonane są z żeliwa. Są niezwykle wydajne – jedno załadowanie paliwem wystarcza na około tydzień. Sprawdźmy jakie inne zalety posiada palnik Batory.

Długa żywotność kotłów z żeliwnym podajnikiem

Warto dodać, że palnik jest bardzo wytrzymały nie posiada żadnych elementów stalowych. Wszystkie części palnika, a tym również ślimak, wykonane są z wysokiej jakości żeliwa. Producent zapewnia, że jest praktycznie niezniszczalny Jego ca 98 kg.

Najdłuższa gwarancja 

Oprócz wydajności palnik Batory z oferty firmy Kotły Mocek objęty jest gwarancją aż 36 miesięcy. Jest to najdłuższa gwarancja jaką oferują producenci na polskim rynku i obejmuje także reduktor i silnik.

Palnik z okrągłą dyszą spalania

Cecha na, która również trzeba zwrócić szczególną uwagę w palniku Batory jest ślimak z przeciw uzwojeniem umożliwiający transport paliwa o różnej granulacji od razu do komory spalania. Dzięki badaniom producenta dobrano optymalny sposób rozprowadzania powietrza, co wiąże się z odpowiednim doborem parametrów spalania oraz ekonomiczną pracę pieca.

Dodatkowo w komorze spalania podczas pracy wytwarza się bardzo wysokie ciśnienie, dzięki czemu opał nie dopala się a nie spalone paliwo nie zostaje przesypane do popielnika.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem kotłów z żeliwnym podajnikiem paliwa BATORY PLUS zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego kotła oraz wyposażenia.

do góry
Mobilny doradca
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl